اجحاف کنندگان در حق خانواده های شهدا را به دادگاه می کشیم
نویسنده: جوادی
تاریخ: 1 شهریور 1392 - 12:26:13

اجحاف کنندگان در حق خانواده های شهدا را به دادگاه می کشیم

در رابطه با مطالبات آزادگان یک هزار و 100 میلیارد تومان نیز در خزانه وجود دارد که امیدواریم به جانبازان و آزادگان و خانواده شهدا پرداخت شود | در راستای پرداخت نقدی معوقات بنیاد شهید با دولت و مجلس رایزنی شده که امیدواریم هر چه سریعتر محقق شود | رئیس عالی بنیاد شهید پنج سال در حق خانواده های بنیاد شهید و ایثارگران اجحاف کرد.
عضو هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: اجحاف کنندگان در حق خانواده های شهدا را به دادگاه می کشیم.

امیر خجسته
در زمینه عملکرد مجلس شورای اسلامی در حیطه معوقات آزادگان با بیان اینکه امسال چهار میلیارد و 800 میلیون تومان برای پرداخت معوقات این قشر اختصاص یافته که به شرط تامین اعتبار پرداخت می شود به ماده 13 بیناد شهید اشاره کرد و افزود: در رابطه با مطالبات آزادگان یک هزار و 100 میلیارد تومان نیز در خزانه وجود دارد که امیدواریم به جانبازان و آزادگان و خانواده شهدا پرداخت شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر صحت پرداخت معوقات آزادگان و خانواده های شهدا و جانبازان به صورت سهام نیز عنوان کرد: همه تلاش ما در مجلس شورای اسلامی بر این است که این معوقات به صورت نقدی به این عزیزان پرداخت شود.

وی ادامه داد: در راستای پرداخت نقدی معوقات بنیاد شهید با دولت و مجلس رایزنی شده که امیدواریم هر چه سریعتر محقق شود.


رئیس عالی بنیاد شهید پنج سال در حق خانواده های بنیاد شهید و ایثارگران اجحاف کرد
خجسته در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی چرایی نابسامانی وضعیت خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران همدان و گلایه این قشر از بنیاد شهید این استان نیز گفت: مشکل ما در این زمینه رئیس عالی بنیاد شهید و معاون رئیس جمهور است که وی کار و تخصصش این نبود اما کار و مسئولیت را پذیرفت و حدود پنج سال در حق خانواده های بنیاد شهید و ایثارگران اجحاف کرد.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی به انجام کار کارشناسی و تحقیق و تفحص در زمینه وضعیت مالی و روند اعتباری بنیاد شهید در کشور اشاره کرد و در این زمینه گفت: ما این افراد را به دادگاه می کشانیم چون قصور کرده اند.

وی بیان کرد: 170 میلیارد تومان از صرافی بانک دی به دوبی اختلاس شده بود که در حال بازگرداندن این مبالغ به کشور هستیم.


ناپاکی های مالی بنیاد شهید را بررسی می کنیم
خجسته گفت: تک تک استان های کشور سر می زنیم و در سطح ملی ناپاکی های مالی بنیاد شهید را بررسی می کنیم.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: اگر چه ما در حال بررسی موارد و اختلاس صورت گرفته هستیم اما لطمات وارد شده به بنیاد شهید جبران ناپذیر است چون حدود شش سال است که خانواده این عزیزان رها شده اند و معوقات بالا رفته است.


وی اختلاس انجام شده در بنیاد شهید را ظلمی نابخشودنی قلمداد کرد و گفت: اختلاس از بنیاد شهید ثابت شده و قطعی است.

خجسته در پایان گفت: تمام تلاش ما بر بازگرداندن وجوهات اختلاس شده است.

منبع : دیبا نیوز

دفعات بازدید: 17099
نظرات
محمد
4 شهریور 1392 10:59:31
باسلام : عزیزان همرزم آزادگان مظلوم وصبور طی سنوات اسارت که گذشت صدام وصدامیان ما را دق مرگ نکردن اما اینها که مدعی اند دارند مارو برای یک اجرای قانون نصف نیمه کانه قراره ازجیبشان پرداخت بشه دارند دق مرگ میکنند.این مدعیان براحتی یارانه ملت 75 ملیونی را بدون هیچ دغدغه ای راحت پرداخت میکنند!!! اما به مدافعان کشور که هیچ توقعی ندارند جز اجرای قانون که ظاهرا این ازنطر آقایان مدعی زیاده خواهی است وهزاران مشکل وموافقت و ودنگ وفنگ درست میکنند .اینها که خود راس هرم مملکت هستند قانون را براحتی نقض وزیر پا میگذارند چه توقعی از مردم باید داشت ؟؟؟ براستی اگر این مدعیان مسلمان .مسلمان هستند خوب است حدیث معروف امام علی ع را آویزه گوش خود قرار دهند که فرمود من اصبح ولم یهتم به امور مسلمین فلیس مسلم!!!!حالا این اجرای قانون وحق وحقوقی که قانون گذار تهیه دیده وشامل مدفعان اسیر کشور قرار داده از امور مسلمین نیست؟؟؟
یک آزاده
1 شهریور 1392 18:53:04
ان شاءالله تلاشها ی دوستان به ثمر خواهد رسید وتیر بدخواهان به سنگ خواهد خورد و روسیاهی برای ذغال خواهدماند، پس در این برهه ی زمانی بهترین کار صبر و دعا برای همه ی امور است و با هوشیاری نتیجه ی تلاش مان را دنبال کنیم. الخیرو فی ماوقع
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر