گفتگوی ابوالفضل محمودی دبیر دومین همایش آزادگان اردوگاه عنبر با پیام ازادگان
نویسنده: کرمی
تاریخ: 9 مهر 1392 - 20:58:37

گفتگوی ابوالفضل محمودی دبیر دومین همایش آزادگان اردوگاه عنبر با پیام ازادگان

اسارتگاه / به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان ؛ به منظور گرامیداشت یاد و خاطره مقاوت و پایداری دلیر مردان 8 سال دفاع مقدس آزادگان صبور و دلدادگان به مکتب روح ا... و سالکان طریق حق و حقیقت گردهمایی مردان سترگ آزاده عنبر در شهر اصفهان در مهر ماه امسال برگزار می گردد، جهت تبیین جزئیات این مراسم با شکوه، مصاحبه ای داشتیم با برادر آزاده جناب آقای ابوالفضل محمودی دبیر همایش اردوگاه عنبرکه مزید استحضار آزادگان سرافراز ذیلا ً ارائه می گردد.

1- جناب آقای محمودی هدف از برگزاری این همایش بزرگ را، بیان داشته و تعداد آزادگان شرکت کننده در این مراسم، مدت زمان اجرا و نحوه اسکان را اعلام فرمایید؟

با سلام به روح بلند بنیان گزار جمهوری اسلامی ایران و شهداء گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و شهدای آزاده ومرحوم ابوترابی سید آزادگان و با آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری (حفظه ا...) .

دومین گردهمایی اردوگاه عنبر به منظور احیای ارزشهای دوران اسارت و یاد آوری حماسه ها و رشادت های برادران آزاده در طول سالها اسارت و جهت دیدار یاران عزیز روزهای سخت و غربت و همچنین با توجه به برگزاری موفق همایش سال گذشته و درخواست بسیاری از آزادگان و نیز تداوم روحیه آزادگی این همایش برگزار خواهد شد.

بر اساس پیش بینی ما حدود هفتصد نفر از آزادگان اردوگاه عنبر گرد هم جمع خواهند شد.

ما از ساعت دو بعد از ظهر روز 24/7/92 پذیرای آزادگان عنبری هستیم و مراسم از ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 25/7/1392 آغاز می شود.

مکان مراسم اردوگاه شهیدبهشتی(باغ ابریشم)درشهر اصفهان است. همچنین اسکان آزادگان عزیز در همان اردوگاه مذکور که امکانات خوبی دارد، می باشد .

2-مهمترین برنامه های پیش بینی شده در این مراسم را تشریح فرمایید؟

غروب روز چهارشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء مراسم شب خاطره برگزار خواهد شد و صبح روز پنج شنبه مراسم با تلاوت کلام ا... مجید آغاز و سپس، سرود جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد. ‌عرض خیر مقدم و سخنرانی توسط یکی از برادران آزاده و یکی از مسئولین استانی از دیگر برنامه هاست . اجرای سرود توسط گروه سرود فرزندان آزاده و تئاتر توسط آزادگان عزیز در طی روز اجراء خواهد شد .

تجلیل از خادمان اردوگاه، تجلیل از آزادگان شهید و متوفی ، تجلیل از دست اندرکاران همایش سال گذشته در یزد، اصفهان گردی ، برگزاری غرفه فرهنگی و نمایشگاه عکس و مراسم دعای ندبه از دیگر برنامه های همایش آزادگان اردوگاه عنبر است

3- نحوه دعوت از آزادگان چگونه می باشد؟

جهت دعوت از آزادگان عزیز از طرق مختلفی اطلاع رسانی خواهد شد.

الف- از طریق سایت موسسه فرهنگی پیام آزادگان

ب-از طریق سایت اسارتگاه عنبر

ج- توسط پیامک

 

تقاضای ما از دوستان این است که به دو طریق حضور خودشان را اعلام نمایند و ثبت نام کنند

اول به صورت تماس تلفنی با 09133027081 آقای فخاری و یا 03113360980 آقای کرمانی

دوم مراجعه به سایت esaratgah.ir

تذکرات

اول: مراسم ویژه آقایان بوده و هیچ گونه امکاناتی برای حضور خانواده های آزادگان محترم تدارک دیده نشده است و از این بابت عذر ما را پذیرا باشید. با این حال پیگیر هستیم تا بتوانیم مکانی فراهم نماییم تا افرادی که قصد دارند همراه خانواده حضور داشته باشند این امکان را داشته باشند. و اگر موفق شویم از طریق همین سایت و روش های مختلف دیگر به اطلاع عزیزان می رسانیم.

دوم:این گرد همایی ویژه و مختص آزادگان اردوگاه عنبر یا همان الانباراست لذا به دلیل محدودیت های مکانی و امکانات دیگر از پذیرش دوستان آزاده از اردوگاه های دیگر معذوریم.

دفعات بازدید: 16773
نظرات
ali reza pourghannad
17 مهر 1392 14:27:38
سلامی گرم به بلندای مهر عنبریون انان که با ایثار خود دشمن شاد نشدند و دل اقا امام زمان را شاد کردند بی شک شاد کردن دل ازادگان دل سوخته بی اجر پاداش نمی ماند اجرکم عندالله.
مرادی
16 مهر 1392 22:14:38
علی احمدی عزیز از شوش در صورت امکان شماره همراهتان را به این آدرس Moradi5665@Yahoo.Com ارسال فرمایید. مرادی.
علی احمدی
15 مهر 1392 13:41:03
خدمت همه عزیزان دست اندرکاردومین همایش آزادگان اردوگاه عنبر سلام عرض میکنم باتوجه به نزدیک شدن تاریخ برگزاری همایش ،به عنوان یک عضو کوچک از آزادگان اردوگاه عنبر سه توصیه دارم 1-شرایط برای ثبت نام اینتر نتی فراهم شود 2-از خادمینی که در اسارت به اسرا ،بویژه به مجروحین خالصانه خدمت کردند تجلیل بعمل آید 3-از همه آزادگان اردوگاه عنبر خواهش می کنم دراین همایش شرکت کنند واین فرصت طلایی معنوی را ازدست ندهند ازخداوند متعال برای همه شما عزیزان وخانواده های محترمتان آرزوی سلامتی وتندرستی خواهانم احمدی شوش دانیال (ع)
محمود اسماعیلی
14 مهر 1392 10:29:19
سلام بر همه دوستان عنبری بخصوص اقای محمودی .دستتان درد نکند برنامه هایی تنظیم میکنید که یاران قدیم دور هم جمع و خاطرات ان دوران هر چه باشکوهتر زنده باشند انشالله توفیقی باشد خدمت میرسم . و انشالله همیشه موفق و سر بلند باشید.
مجیدشایان
14 مهر 1392 10:16:07
سلام بر همه ی آزادگان سرافراز موفق باشید
گلپا
10 مهر 1392 09:56:13
سلام خسته نباشید انشاا... موفقید جزاکم ا... خیرا
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر