اعتلاف آزادگان برای رقابت در انتخابات مجلس
نویسنده: مدیر
تاریخ: 20 بهمن 1394 - 10:09:14

اسارتگاه / محمد رضا بيات سرمدي دبير ستاد انتخاباتي جمعيت آزادگان دفاع مقدس و رئيس جلسه كانديدا هاي انتخاباتي جمعيت


در آستانه برگزارى دهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي ، ائتلاف جمعي از آزادگان براي رقابت در انتخابات اعلام حضور مي نمايند .


اين ائتلاف توسط آزادگان سرافراز هشت سال دفاع مقدس ايران اسلامي كه سال ها در دوران سختي هاي مشقت بار اسارت در دست دژخيمان بعثي عراق بودند و امتحان خود را با موفقيت و پيروزى سپري كردند ، صورت پذيرفته است، و با شعار پاك باش و خدمتگذار وارد ميدان رقابت انتخاباتي شده اند ،آزادگان بدون هيچ گرايش احزاب سياسي فقط با توكل و عنايت خداوند قدم به اين جايگاه مقدس اجتماعي نهاده اند .
 
آزادگان در حالي وارد اين عرصه انتخاباتي مي شوند كه دفاع از اصول و آرمان هاي والاي انقلاب ايران اسلامي و پيروي از ولايت فَقِيه و خدمت به ملت غيور و بزرگ ايران اسلامي و امت مستضعف بخصوص خانواده هاي شهدا و آزادگان و جانبازان كه در راه ميهن اسلامي از جان و مال خود گذشتند سر لوحه خود قرار داده است .


آزادگان اميد آن دارند تا پس از وارد شدن به اين جايگاه حساس و خطير با پنانسيل هاي فراوان در تخصص هاي مختلف چشم و بازو و ياوري باشند براي رهبري و امت اسلام و در راستاي اهداف بزرگ انقلاب و دلاور مردان كشور اسلامي ان شاءالله يار و ياور و اتاق فكري باشند تا در حل مشكلات اقتصادي و معيشتي مردم مفيد واقع گردند.


لذا آزادگان و خادمان امت شريف ايران ، ضمن احترام به تمامي احزاب سياسي در كشور با هدف هر چه بهتر و با شكوه تر برگزارى انتخابات از آحاد مردم عزيز و شريف و با بصيرت ايران عزيز مي خواهند تا حضور خود را در پاي صندوق هاي رأي هر چه با شكوه تر و پر رنگ تر جلوه و نشان دهند . و من الله التوفيق

دفعات بازدید: 18877
نظرات
اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر