برگ زرین دیگری به دفتر خدمتگزاری وزارت‌اطلاعات
نویسنده: مدیر
تاریخ: 17 مرداد 1391 - 22:22:40

بیانیه نمایندگان در حمایت از وزارت اطلاعات علیه تروریست‌های هسته‌ای:

به گزارش اسارتگاه، ۲۲۷ نفر از نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای حمایت خود را از اقدامات سربازان گمنام امام زمان ‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف اعلام کرده و  از افتخارآفرینی‌های آنان تقدیر و تشکر کردند.


متن این بیانیه که "علیرضا منادی"، عضو هیئت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سربازان گمنام امام زمانعجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف که مدال افتخارآمیز گمنامی بر سینه ستبرشان می‌درخشد، اینک با سپری کردن سه دهه مبارزه جدی با ایادی استکبار و توطئه‌گران داخلی و خارجی، اندوخته‌ای از تجربیات گران‌سنگ را به همت عالی خویش درآورده تا مقتدرانه و هوشمندانه، ترفندهای پیچیده بدخواهان و دشمنان ملت بزرگ ایران را یکی پس از دیگری خنثی و نقش بر آب سازند.

در این راستا تازه‌ترین نمونه دستاورد و موفقیت دستگاه اطلاعاتی کشور که در مقابله با دشمنان این ملت و مخالفان پیشرفت علمی کشور، تبلور یافت، دستگیری تمام عوامل ترور نخبگان علمی و دانشمندان هسته‌ای بود که به رغم پیچیدگی و ظرافت‌های فراوان، از سوی نیروهای تیزهوش و ولایتمدار وزارت اطلاعات به حول و قوه الهی انجام و برگ زرین دیگری به دفتر قطور خدمتگزاری آنها افزوده شد.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های وزارت اطلاعات، حمایت قاطع خود را از مبارزه بی‌امان ایشان با ایادی استکبار جهانی اعلام کرده و برای سربازان گمنام امام زمان‌عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف آرزوی توفیق روزافزون داریم.

منبع: فارس

دفعات بازدید: 425
نظرات
اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر