روز جهانی قدس عامل رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی است
نویسنده: مدیر
تاریخ: 28 مرداد 1391 - 13:59:39
 

آزادگان شهرری:روز جهانی قدس عامل رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی است

جمعی از آزادگان و جانبازان شهرستان ری معتقدند كه روز جهانی قدس عامل رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی است

 
آزادگان شهرری:روز جهانی قدس عامل رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی است

 

 

 

 

 

جمعی از آزادگان شهرستان ری روز جمعه به مناسبت راهپیمایی روز جهانی قدس در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزودند: راهپیمایی باشكوه روز جهانی قدس مهمترین عامل برای رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی، نابودی استكبار و صهیونیسم جهانی و پیروزی انقلاب اسلامی است.

محمد ربانی با اشاره به اهمیت راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: شعارهای كوبنده مسلمانان لرزه بر اندام این رژیم جعلی می اندازد، از این رو حضور هر یك از ما در این اجتماع ضدصهیونیستی واجب است.

وی با تاكید بر این‌كه راهپیمایی باشكوه روز جهانی قدس مهمترین عامل برای رسوایی جنایات رژیم صهیونیستی، نابودی استكبار و صهیونیسم جهانی و پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: شرایط كنونی حاكم بر رژیم صهیونیستی نمایانگر افول ستاره اسرائیل غاصب است.

ربانی در ادامه با تاكید بر این‌كه مردم انقلابی و مسؤولان هرگز سازش به معنای تسلیم را در اهداف خود نمی گنجانند، تاكید كرد: ملت ایران هیچگاه از حق و حقوق خود دست نخواهد كشید، چون بهره‌مندی از فناوری‌های روز را حق مسلم خود می داند.

عباس باقری یكی دیگر از آزادگان تصریح كرد: با توجه به شرایط بین المللی مانند بیداری اسلامی در كشورهای منطقه و توطئه های دشمنان در سوریه و مسائل ملی مانند تحریم و انرژی صلح آمیز هسته ای حضور در این راهپیمایی برای اعلام اتحاد و همبستگی مسلمانان به دشمنان ضروری است.

وی همچنین با تشریح اوضاع سیاسی سوریه اظهار داشت: سوریه در خط مقدم مقابله با رژیم صهیونیستی قرار دارد، طبیعی است كه غرب تمام توان خود را برای براندازی حكومت اسد به كار گیرد، در حقیقت سوریه تاوان حمایت از فلسطین را پس می دهد، فشارهای سیاسی، روانی، اقتصادی و نظامی غرب علیه دولت سوریه به خاطر حمایت از آرمان اسلامی فلسطین است.

باقری با اشاره به حمایت حافظ اسد در سال های جنگ تحمیلی از ایران اسلامی تصریح كرد: استكبارجهانی طی روزهای گذشته به نقش ایران در حل بحران سوریه پی برده است.

وی با تاكید بر این‌كه آمریكا، رژیم صهیونیستی و غرب برای تامین امنیت اسرائیل غاصب، امنیت كشورهای اسلامی منطقه را بر هم زده اند، گفت: امروز شرایط و بحران‌های سوریه، افغانستان، لبنان و عراق، بهانه ‌های دشمنان برای براندازی نظام اسلامی ایران هستند.

اصغر سلطانی یكی از جانباران هشت سال دفاع مقدس گفت: اگر به روز جهانی قدس توجه بیشتری شود و حضور مسلمانان و آزادیخواهان در این عرصه گسترده تر گردد مستكبران به زانو در خواهند آمد.

وی در رابطه با روز جهانی قدس گفت: یكی از تاثیرات مهم این روز آگاهی مردم جهان از ظلم و جنایتی است كه از سوی رژیم صهیونیستی بر مردم مظلوم فلسطین روا داشته می شود و نیز آگاهی از وابستگی سران بسیاری از كشورهای اسلامی به استكبار جهانی و ظلم و تعدی كه آنان بر مسلمانان روا می دارند.

سلطانی افزود: بیداری اسلامی كه اكنون در كشورهای خاور میانه و شمال آفریقا شاهد هستیم نیز از اثرات روز جهانی قدس است كه سه دهه قبل توسط حضرت امام خمینی (ره) با تدبیر خاصی نامگذاری شد.

مجید صارمی یكی دیگر از جانبازان تاكید كرد: اگر به روز جهانی قدس بیش از این توجه شود و مردم حضور گسترده تری در این عرصه پیدا كنند،عمر استكبار جهانی كوتاه شده و مستكبران به زودی به زانو در خواهند آمد و زمینه برای حكومت عدل حضرت مهدی علیه السلام فراهم خواهد شد.

صارمی ادامه داد: اكنون شاهد به ثمر نشستن زحمات و تلاش های مدبرانه حضرت امام خمینی (ره) هستیم و سكان دار فعلی كشتی وز جهانی قدس حضرت امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند كه تاثیرگزاری خاصی در سطح كشورهای اسلامی دارند.

وی همچنان خاطرنشان كرد: حضرت آیت الله خامنه ای یك رهبر جهانی هستند كه دلسوز همه مسلمانان از همه مذاهب می باشند و همه باید برای پیشبرد امور در كشورهای اسلامی به صحبت های ایشان توجه داشته و خط سیر خود را با توجه به اظهارات این رهبر فرزانه مشخص كنند.

وی ادامه داد: كشورهای اسلامی كه علیه حكومت های مستبد خود قیام كرده و آنان را سرنگون كرده یا در معرض سقوط قرار داده اند باید كاملاً هوشیار و بیدار باشند تا انقلاب های آنان مصادره نشود.

صارمی اضافه كرد: اگر آنان هوش و حواسشان به فرمایشات مقام معظم رهبری باشد و حركتشان را بر این اساس تنظیم كنند انقلابشان مصادره نخواهد شد و خودشان با تعیین سرنوشت خود خواهند توانست حكومت های دلخواه خود را برقرار كنند.

صارمی افزود: موج بیداری به حدی رسیده كه مردم حتی در كشورهای اروپایی بصورت گسترده راهپیمایی روز قدس را برگزار و در مورد احقاق حقوق مردم مظلوم فلسطین صحبت می كنند

منبع : ایرنا

دفعات بازدید: 311
نظرات
اطلاعاتی برای نمایش وجود ندارد.
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر