درخواست رسمی آمریکا برای بازگرداندن پهباد
نویسنده: تیم پشتیبانی
تاریخ: 23 آذر 1390 - 09:20:12
 
 
هیلاری کلینتون:
واشنگتن طی درخواستی رسمی از ایران خواسته است تا هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را بازگرداند؛ اما انتظار نمی‌رود که آنها در این زمینه با ما مصالحه کنند.
 
به گزارش اسارتگاه به نقل از خبرگزاری یونایتدپرس اینترنشنال، وزیر خارجه آمریکا در واکنش به ضبط پهپاد جاسوسی آمریکا از سوی ایران تأکید کرد که آمریکا طی درخواستی رسمی از ایران خواسته است که این پهپاد را به واشنگتن بازگرداند.
 
"هیلاری کلینتون" در اظهاراتی در ارتباط با پهپاد آمریکا که به وسیله ایران ضبط شده است گفت که واشنگتن طی درخواستی رسمی از ایران خواسته است تا هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را بازگرداند.

وی ضمن ابراز ناامیدی از اینکه ایران درخواست آمریکا را بپذیرد، گفت: «انتظار نمی‌رود که آنها در این زمینه با ما مصالحه کنند.»

"لئون پانتا"، وزیر دفاع آمریکا نیز درخواست آمریکا از ایران در خصوص بازگرداندن پهپاد به واشنگتن را تصمیمی درست خواند، اما تصریح کرد که احتمالاً ایران این پهپاد را بازنخواهد گرداند.

وی تأکید کرد: «انتظار ندارم که پهپاد به آمریکا تحویل داده شود، اما مطرح کردن این درخواست حائز اهمیت است.»

"باراک اوباما" رئیس‌جمهوری آمریکا نیز طی درخواستی از ایران خواست تا پهپاد جاسوسی آمریکا را به واشنگتن بازگرداند.
 
به دنبال درخواست‌های مقامات آمریکایی از ایران، وزیر دفاع ایران تأکید کرد: «این هواپیما جزء مایملک جمهوری اسلامی ایران است.»
 
منبع: فارس
دفعات بازدید: 1628
نظرات
محمودی مظفر- علیرضا
23 آذر 1390 10:58:02
سلام
بر برادران خوب زحمت کش اردوگاه عنبر که وارد دنیای مجاز شده وفعالیتهای فرهنگی وسیاسی را برای قوام ودوام جمهوری اسلامی رااز چندی پیش آغازکرده اند.
خوشحالم از اینکه تعدادی از فعالیتهای دیگر دوستان آزاده را نیز معرفی می کنند.
مدتی پیش محبت کرده بودید وکاکتوس«وب » حقیررا به گل سرخ خود راه داده بودیدکه مایه ی مباهات حقیر گردیده بود. اما نمی دانم چه عاملی موجب حذف کاکتوس حقیر از چمنزار شما گردیده. خوشحال می شوم حقیر را راهنمایی کرده تا دوباره در جمع شما بزرگواران قرار گیرم .
یقین دارم دلایل متقن وعادلانه ای خواهید داشت ،هرچند شیوه کار من با خیلی از دوستان فعال در این زمینه متفاوت می باشد اما گمان ندارم ضد دین واخلاق و... باشد .
بعون ا...
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر