سود سهام شرکت مینو پرداخت خواهد شد
نویسنده: مدیر
تاریخ: 23 خرداد 1391 - 11:52:28

 

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، جلسه مجمع عمومی گروه اقتصادی مینو برگزار شد؛ بنابر این گزارش در این جلسه مصوب شد سود سهام سهامداران پرداخت شود.

در این جلسه همچنین مصوب شد در سال جاری طبق قانون تجارت، شرکت سود دهنده پس از اعلام پرداخت سود، هشت ماه برای پرداخت سود صاحبان سهام فرصت قانونی داشته باشد، گفتنی است در این جلسه اعضای مجمع عمومی از هیئت مدیره درخواست کردند به دلیل مشکلات اقتصادی برخی از آزادگان و مسائل و موارد دیگر، هیئت مدیره تلاش کند سود فعالیت‌ها را زودتر از این مهلت پرداخت کند.

در این جلسه همچنین مقدار سود تعلق گرفته به هر سهم مشخص شد، پایگاه اطلاع رسانی پیام‌آزادگان پس از اطلاع کامل و دقیق، مبلغ مشخص شده را از این سایت به اطلاع آزادگان خواهد رساند.

شایان ذکر است با تلاش مدیریت مجموعه مینو در یک سال گذشته مبلغ این سود به صاحبان سهام پرداخت خواهد شد، گفتنی است میزان سود تعیین شده برای پرداخت، مساوی با سود برخی از بانک‌ها به سهامداران آن بانک‌ها است، گرچه رقم پرداختی رقم بسیار زیادی نیست اما با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، پرداخت مبالغ سود که بیش از ده میلیارد تومان است، به صاحبان سهام موفقیت بسیار بزرگی به حساب می‌آید.

دفعات بازدید: 1791
نظرات
ramin
25 خرداد 1391 23:36:26
درود سایت پر محتوی و البته با خبرهای خوبی دارید . از زحمات شما سپاسگزارم.
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر