بنیاد شهید،وجود اختلاس را تایید کرد
نویسنده: مدیر
تاریخ: 17 مرداد 1391 - 23:40:34

بنیاد شهید،وجود اختلاس را تایید کرد

اطلاعیه مهم روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران
در پی انتشار خبر تخلف مالی یکی از کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران در برخی رسانه ها مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد اطلاعیه ی روشنگرانه ای صادر نمود .

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد:

                                                                   بسمه تعالی

اطلاعیه روشنگرانه ی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص تخلف مالی عنوان شده از سوی بعضی رسانه ها و پایگاه های خبری

 

در اوائل سال 1388 بیمه طرف قرارداد بنیاد که مسئولیت بیمه عمر ایثارگران را بر عهده داشته ضمن اعلام ضرر و زیان ، درخواست جبران ضرر حاصل از اعمال قرارداد فی مابین را می نماید که منجر به صدور دستور بررسی توسط ریاست سابق بنیاد می گردد.

متهم این پرونده که دو سال قبل بازنشسته گردیده، در اقدامی انفرادی و با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود مبلغی را بعنوان جبران ضرر و زیان در وجه بیمه طرف قرارداد کارسازی می نماید و متعاقب آن ضمن تبانی با برخی از مدیران و کارکنان بیمه و با افتتاح حساب جدیدی در یکی از بانک ها و با دو امضاء ( یکی به نام خود و دومی با نام مجعول که هر دو با امضاء اول و دوم ایشان بوده ) نسبت به واریز مبلغی به مراتب کمتر از مبلغ اعلام شده توسط رسانه ها ( میزان دقیق متعاقبا توسط مراجع قضائی اعلام خواهد شد) اقدام و شخصا وجه مذکور را از حساب فوق برداشت می نماید.

کشف تخلف مالی اعلام شده توسط سازمان بازرسی کل کشور و با همکاری موثر بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت گرفته است و با تلاش سازمان بازرسی کل کشور و مرجع قضائی ذیربط مبلغ قابل توجهی از وجه مذکور مسترد شده است.

بنیاد شهید و امور ایثارگران بعنوان افضل نهادها ضمن تشکر از سازمان بازرسی کل کشور و دادگاه مربوطه در کشف تخلف صورت گرفته ، از مراجع ذیربط مصرانه درخواست دارد بدون کوچکترین چشم پوشی به تخلف صورت گرفته رسیدگی و متخلف یا متخلفین مربوطه را به اشد مجازات محکوم و از این بنیاد مقدس نیز اعاده حیثیت نمایند.

دفعات بازدید: 502
نظرات
محمد
10 شهریور 1391 08:24:31
سلام بنیاد اگه از سازمان بازرسی تشکر نکنی میخواهی چکار کنی !!!!!!!آون که آزادها نیستند که با تمام توان توی سرشان بزنی وحقشان را ضایع کنی
ناشناس
26 مرداد 1391 09:33:58
خدا کند انشااللاه
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر