دیدار تعدادی از آزادگان با ابوترابی
نویسنده: تیم پشتیبانی
تاریخ: 20 دی 1390 - 11:12:19

دیدار تعدادی از آزادکان با حجت اسلام والمسلمین ابوترابی

اسارتگاه/ بنده از اولین جلسه ای که در مجلس حدود 3 ماه پیش برگزار شد تا کنون 3 بار با دکتر احمدی نژاد جلسه گذاشتم و طی این جلسات متوجه شدم انصافاً ایشان اراده ای جدی بر اجرای این قانون دارند.


به گزارش خبرنگار اسارتگاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان، جلسه روز قبل آزادگان بخش هایی تکمیلی داشت که در این گزارش به اطلاع آزادگان سرافراز کشورمان می رساند.

قبل از بیانات حجه السلام والمسلمین تعدادی از آزادگان عزیز به نمایندگی ازجمع، ضمن تشکر ازپی گیریهای ایشان پیشنهاداتی را جهت اجرایی شدن ماده 13 ارائه دادند.
آقایان حسن پور،عبدییان ،محمدی ،حاجی سلطانی، دیبانژاد، پریشانی، انگاشته، نورالله محمدی، نوری، جوکار،عابدینی و... ازجمله آزادگانی بودند که ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون پیگیریهای گذشته، سخنان خود را عمدتا به تشریح پیشنهادات مکتوبی که در جمع توزیع کردند اختصاص دادند.
حجه السلام والمسلمین ابوترابی در ادامه اظهار داشت بنده از اولین جلسه ای که در مجلس حدود 3 ماه پیش برگزار شد تا کنون 3 بار با دکتر احمدی نژاد جلسه گذاشتم و طی این جلسات متوجه شدم انصافاً ایشان اراده ای جدی بر اجرای این قانون دارند.

وی در ادامه و در پاسخ به اظهار نظر یکی از آزادگان که مبنی بر این که کمیته ای که هئیت دولت جهت این موضوع تشکیل داده تا کنون حتی یک جلسه هم نداشته است، گفت: اعضای این کمیته را خود بنده به دفترم دعوت کردم ودر این خصوص مفصل با ایشان گفتگو کرده واینچنین نیست که این گروه جلسه ای نداشتند.

حجه الاسلام ابوترابی در ادامه افزود: دکتر حسینی که عضو این کمیته است راهکارهای متعددی را درنظر داشت که برخی از آنان مشکل قانونی داشتند و امکان پیگیری برخی دیگر از آن ها نبود، از جمله واگذاری سهام برخی بانک ها.اما همچنان مسیرهای دیگر در حال بررسی است و این جلسات ادامه خواهد داشت.

رونوشت پیشنهادات آزادگان شرکت کننده در این دیدار جهت استحضار آزادگان عزیز منتشر می شود.

منبع : پیام آزادگان

دفعات بازدید: 1822
نظرات
مهدی
28 دی 1390 19:00:45
سلام . اگر امکان دارد بگوش آقای ابوترابی برسانید اگ احمدی نزاد اراده اجرا دارد پس چرا زیر دستیهاش ندارند . همین هم کاکای شغاله
صادق
27 دی 1390 06:24:45
ثربان شما ما سهام نمی خواهییم لطف کنید پول مارو بدید.
ارسال نظر
نام
پست الکترونیکی
آدرس وب لاگ / وب سایت
نظر